PROJEKTO ĮGYENDINIMAS VISU ŠIMTU PROCENTŲ!

nuo projekto paruošimo ir statybų leidimo gavimo iki pat rakto!

PROJEKTO ĮGYENDINIMAS VISU ŠIMTU PROCENTŲ!

nuo projekto paruošimo ir statybų leidimo gavimo iki pat rakto!

Turime sukaupę didelę patirtį įrengiant įvairaus tipo pamatus, priklausomai nuo žemės, kurioje jie yra įrengiami. Tai – svarbiausias namo statybos etapas, kuris lemia tolimesnę kokybišką namo statymo eigą.

Dengti sienas, tai tas pats, kas siūti rūbą - kiekviena detalė turi idealiai sutikti su kita, kad būtų pasiektas kokybiškiausias rezultatas. Dengdami sienas naudojame įvairias klientų pasirinktas medžiagas, todėl žinome geriausius ir kokybiškiausius sprendimus šiam darbui atlikti, kad Jūsų namų sienos saugotų šilumą ir puikiai izoliuotų lauko triukšmą.

Patyrusi komanda turi didelę patirtį stogų dengime. Galime apdengti Jūsų stogą įvairia Jūsų pasirinkta danga, o prireikus atlikti ir pilną stogo montažą iki pat vandens nubėgimo sistemų.

Inžineriniai darbai - tai viskas, kas susiję su vidaus ir lauko vandens bei elektros sistemomis. Atliekame inžinerinių komunikacijų statybos, Vamzdynų klojimo, ryšių linijų tiesimo ir kitus darbus.

Atliekame visus vidaus apdailos bei remonto darbus. Naudojame tik kokybišką techniką ir remiamės šiuolaikiškos statybos technologijomis, kas leidžia mums pasiekti ir užtikrinti geriausius rezultatus.